مجموعه گلاب گیران شما را به خرید بهترین محصولات گلاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز توزیع و فروش نهال گل رز در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت نهال گل رز عرضه شده در بازاربهترین تولید کننده نهال گل محمدیپخش انواع نهال کشت بافتیخریداران نهال گل رز مرغوبپر فروش تر بودن نهال از قلمه های گل محمدینهال گل محمدی بدون خارکاشت انواع نمونه های قلمه و نهال های رز

توزیع نهال گل رز توسط مرکز اصلی به نقاط مختلف سراسر کشور بدون حضور واسطه ها انجام می شود.
بنابراین همزمان با اینکه مشتری می تواند از سالم بودن آن اطمینان کافی داشته باشد به دلیل داشتن قیمت فروش پایین هزینه ای به صرفه ای خواهد داشت.

نهال گل رز

قیمت نهال گل رز عرضه شده در بازار

برای اطلاع از قیمت نهال گل رز در انواع نمونه های رونده، کرپه، کوتاه، پا بلند، مجنون، گل رز محمدی و… می توان با مراکز اصلی در زمینه ی فروش این نمونه محصولات تماس گرفت.

نهال گل رز که به صورت عمده خریداری شده قیمت به صرفه ای را به همراه دارد به همین دلیل اکثر پرورش دهندگان انواع نمونه های گل رز، نهال های مورد نیاز خود را به صورت یکجا سفارش می دهند.

گفتنی است که نهال های گل رز برحسب درجه کیفی که دارند قیمت گذاری می شوند. به طور مثال نهال های به دست آمده از روش کشت آبی قیمت بیشتری از نهال های پاجوش دارند زیرا این نمونه نهال ها در نمونه هایی هستند که گل های با کیفیتی و دارای عطر زیاد را تولید کرده.
همچنین روند رشد بسیار مناسبی داشته و همگی در نمونه های استاندارد و متوازن همچنین هرس شده می باشند.

بهترین تولید کننده نهال گل محمدی

بهترین تولید کننده نهال گل محمدی با استفاده از روش های معمولی مانند استفاده از قلمه یا همان پاجوش تولید کننده های شهرستان کاشان می باشند.

زیرا در این استان گل های محمدی کاملا با کیفیتی یافت می شود که جدا نمودن پای جوش و سپس تبدیل نهال را افراد متخصص انجام می دهند.

اما جدا از روش به دست آوردن نهال گل برترین تولید کننده را می توان تولید کننده های نهال کشت بافتی گل رز در تنها آزمایشگاه تولید نهال به این روش اشاره نمود.

زیرا نهال های گل رز به دست آمده توسط آن ها سازگاری کاملی با شرایط محیطی داشته و همچنین برای هر دو نمونه کشت آبیاری و دیمی کاملا مناسب می باشد.

یه طور کلی راجع به تولید کننده های گل محمدی در ایران می توان گفت که نهال های به دست آمده توسط آن ها شرایط مناسبی برای رشد و تولید گل را دارد به همین دلیل است که می توان در ایران از دشت ها و باغ های گل رز محمدی مقادیر زیادی گلاب و اسانس های با کیفیت را تولید نمود و در اختیار مصرف کنندگان قرار داد.

نهال گل رز

پخش انواع نهال کشت بافتی

پخش انواع نهال کشت بافتی در ایران در آینده ای نزدیک بیشتر از سایر نمونه ها انجام خواهد شد.
زیرا این نمونه نهال ها روند رشد مناسبی داشته و همچنین امکان رشد گل توسط آن ها بسیار بالاتر از سایر نمونه ها می باشد.

گفتنی است که نهال های کشت بافتی با استفاده از روش آبیاری روند رشدی بسیار بالایی دارند. همچنین می توان از آن ها در کشت دیمی نیز استفاده نمود.

استفاده از نهال های کشت بافتی موجب می شود گل محمدی تولید شده در نمونه ای کاملا مرغوب بوده و اسانس گل و گلاب های تولید شده با آن ها در نمونه های ارگانیک باشند.

به همین دلیل است که تولید کنندگان گلاب اسانس به خرید گل از واحد های روی آوردند که گل های کشت بافتی را پرورش می دهند.

این موضوع موجب شده پرورش دهندگان گل برای اینکه بتوانند در بین سایر رقبا دوام بیاورند این نمونه نهال ها را خریداری نمایند.

نهال گل رز

خریداران نهال گل رز مرغوب

خریداران نهال گل رز مرغوب در ایران عبارتند از:

  • پرورش دهندگان گل های رز تزئینی که محصولات خود را در بازار داخل و همچنین خارج از ایران به فروش می رسانند.
  • متقاضیانی که این نمونه بوته ها را برای تزئین در ویلا ها و حیاط های منازل پرورش می دهند.
  • پرورش دهندگان گل رز برای تولید انواع نمونه های اسانس و سایر محصولاتی که با آن ها می توان تولید نمود.

در بین انواع نمونه های گل رز خرید نهال های رز آبی، قرمز و سفید و همچنین گل رز محمدی بیشتر انجام می شود که سه نوع گل اول برای تزئین مورد استفاده قرار می گیرد و دیگری به دلیل خواصی که به همراه دارد برای تولید اسانس،  غنچه گل محمدی خشک شده و گلاب به فروش می رسد.

خریداران نهال گل رز برای اینکه نمونه های با کیفیت گل رز را خریداری نمایند سفارش خود را به طور مستقیم از واحد اصلی توزیع دریافت می کنند که در این صورت امکان سالم رسیدن بار به دست مشتری بسیار بالاست

پر فروش تر بودن نهال از قلمه های گل محمدی

دلیل اینکه امروزه نهال های گل محمدی از قلمه های آن پر فروش تر هستند، در ادامه طی چند بند مطرح می شود.

  • نهال های گل محمدی کشت آسان دارند، به همین خاطر است که می توان برای ایجاد باغ ها در مدت کوتاه از آن ها استفاده نمود.
  • با استفاده از نهال های گل محمدی می توان اطمینان حاصل کرد که همه ی نهال ها روند مناسبی را طی نموده و بوته های گل تبدیل می شوند.
  • نهال های گل محمدی در هر دو نمونه کشت آبیاری و دیمی به طور مناسبی رشد می کنند.
  • نهال های گل محمدی پس از کشت تنها به هرس کاری نیاز دارند در حالی که برای تبدیل شده قلمه به نهال زمان زیادی لازم بوده و احتیاج به مراقبت هایی ویژه دارند.
نهال گل رز

نهال گل محمدی بدون خار

نهال های گل محمدی در نمونه های بدون خار به دلیل مقاومت بالایی که در برابر شرایط محیطی گوناگون دارند و همچنین در کلیه ی مراحل رشد به آب کمی نیاز دارند امروزه نسبت به سایر نمونه های نهال بخش خرید گسترده تری را به خود اختصاص داده اند.

گفتنی است که علاوه بر مقاوم بودن در برابر شرایط محیطی مختلف به دلیل اینکه گل های به دست آمده توسط آن عطر و اسانس فوق العاده ای دارد در کارخانه های تولید کننده گلاب استفاده ی زیادی دارد.

کاشت انواع نمونه های قلمه و نهال های رز

زمان مناسب برای کاشت انواع نمونه های قلمه ریشه دار و بدون ریشه و همچنین نهال های گل رز در بین اواخر آذر تا اواخر اسفند می باشد.

گفتنی است که قلمه بدون ریشه زمان رشد بیشتری نیاز دارد. بنابراین زمان کاشت آن زودتر از نمونه های ریشه دار است. زمان کاشت قلمه ریشه دار اندکی دیر تر قلمه بدون ریشه است.

همچنین نهال های گل رز در روش آبیاری نسبت به روش دیمی  به زمان کمتری نیاز دارند به همین دلیل اصولا در اوایل تا اواسط اسفند ماه این نمونه گل ها کاشته می شوند.

مهندس غلامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه گلاب گیران شما را به خرید بهترین محصولات گلاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید