مشاوره و سفارش

  • 12 − 6 =

انواع گلاب

گلاب از تقطیر گل محمدی به روش سنتی (استفاده از دیگ های مسی 100 لیتری) و به روش صنعتی ( استفاده از دیگ های بخار 1000 لیتری) به دست می آید. گلاب از عیار8 تا عیار 50 تولید می شود.
عرقیجات: فرایند تولید عرقیات مانند گلاب می باشد. اکثر گیاهانی که خواص دارویی و قابلیت تقطیر و نگه داری به صورت مایع دارند را از این طریق تولید و به بازار عرضه می کنند.

ab6e1ac33f0c76c7644d7e34c85e6590

شربت گیاهی

شربت های گیاهی: از ترکیب شکر با برخی از عرقیات نشاط اور و پختن آن در دیگ های عرق گیری شربت گیاهی به دست می اید. از جمله این شربت ها می توان به شربت زعفران، شربت گلاب، شربت سکنجبین و شربت نعنا و شربت بهار نارنج اشاره کرد.
انواع اسانس طبیعی گیاهان دارویی: این فرایند توسط دستگاه های اسانس گیر یا همان دیگ های صنعتی در کارخانه انجام می شود. در واقع اسانس عصاره خالص یک گیاه است. حالت روغنی دارد و جهت مصارف دارویی و غذایی کاربرد دارد.

روغن گل محمدی

روغن گل رز سرخ(گل محمدی) از ترکیب گلبرگ گل محمدی با برخی از روغن های گیاهی مانند روغن جوجوبا، کنجد و افتاب گردان و طی چند مرحله تصفیه و اضافه کردن مجدد گلبرگ گل محمدی و تصفیه نهایی روغن گل محمدی به دست می آید. این روغن دارای خواص فوق العاده ای چون جوانسازی اندام و پوست، تقویت سیستم ایمنی بدن و قوای جنسی میباشد. غنچه گل محمدی:قبل از اینکه گل محمدی به شکل کامل باز شود غنچه گل را از بوته گل جدا کرده و در مکانی خشک و به دور از تابش خورشید نگهداری و خشک میکنند. غنچه گل در صنعت عطر سازی و همچنین به عنوان دمنوش مورد استفاده قرار میگیرد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
گلاب-سفارشیموجودتماس بگیرید
عرقیجات-سفارشیموجودتماس بگیرید
غنچه خشک گل-سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن گل محمدی-سفارشیموجودتماس بگیرید
نهال گل-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • 11 + 2 =

درباره ما :

گروه بازرگانی گلاب گیران، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع گلاب، عرقیات و محصولات وابسته از جمله غنچه گل خشک، روغن گل محمدی و نهال گل آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه گلاب گیران

مهندس غلامی

Call Now Buttonتماس بگیرید